Skip to main content
16.12.2021

Naujausio PSO tyrimo duomenimis, daugiau nei 700 mln. žmonių gyvena su negydoma hipertenzija

Remiantis pirmąja išsamia pasauline hipertenzijos paplitimo, nustatymo, gydymo ir kontrolės tendencijų analize, kurią atliko Londono imperatoriškasis koledžas, 30–79 metų suaugusiųjų, sergančių hipertenzija, skaičius per pastaruosius trisdešimt metų išaugo nuo 650 mln. iki 1,28 mlrd. PSO ir paskelbta 2021 m. rugpjūčio 25 d. „The Lancet“.

Beveik pusė šių žmonių nežinojo, kad serga hipertenzija. Hipertenzija žymiai padidina širdies, smegenų ir inkstų ligų riziką ir yra viena iš pagrindinių mirties ir ligų priežasčių visame pasaulyje.
10.12.2021

Penki Rossmax stebėjimo įrenginiai su Bluetooth, palaikantys MedM RPM platforma

Penki Rossmax išmanieji stebėjimo įrenginiai su Bluetooth dabar yra integruoti su MedM RPM platforma ir MedM asmeninio sveikatos dienoraščio programėlėmis: kraujospūdžio matuokliu X5, pulso oksimetru SA300, SA310, SB210 ir termometru HC700.

„Rossmax“, įkurta 1988 m. Taivane, yra pasaulinės sveikatos priežiūros rinkos lyderė, kurianti aukščiausios kokybės produktus ir sprendimus prevencijos, stebėjimo ir terapijos srityse. Įmonės produktai platinami daugiau nei 90 šalių. „Rossmax“ produktai yra sertifikuoti Didžiosios Britanijos hipertenzijos draugijos ir Europos hipertenzijos draugijos, yra patvirtinti kaip tinkami naudoti nėščioms moterims. Turėdama savo pažangias gamybos galimybes, Rossmax gali vykdyti visišką procesų kontrolę: nuo tyrimų ir plėtros iki siuntimo ir logistikos, o MedM nepaprastai didžiuojasi būdama tarp patikimų įmonės partnerių.

X5 automatinis kraujospūdžio matuoklis naudoja PARR (pulso aritmijos technologiją), kuri gali aptikti arterijų virpėjimą labai ankstyvoje stadijoje ir tik vienu mygtuko paspaudimu. Rossmax žino, kad patentuota PARR technologija yra būtina ankstyvam insulto rizikos patikrinimui.

HC700 yra naujas bekontaktis termometras, galintis išmatuoti kūno temperatūrą vos per vieną sekundę be jokio sąlyčio su oda (iki 10 cm atstumu).

SA300, SA310 ir SB210 yra maži ir lengvi pulso oksimetrai, skirti naudoti namuose. Įrenginiai turi 2,4 colio spalvotus TFT arba dviejų spalvų OLED ekranus. SA300 ir SB210 modeliuose naudojama arterijų patikrinimo technologija (ACT), kuri apibrėžia arterijų būklę į 6 lygius.

MedM programinė įranga dabar gali automatiškai rinkti rodmenis iš penkių Rossmax jutiklių per Bluetooth. MedM asmeninio dienoraščio programos saugiai nukreips duomenis į vartotojų telefonus ar planšetinius kompiuterius, kad būtų galima saugoti neprisijungus arba debesyje, o MedM RPM platforma gali akimirksniu pateikti matavimus į esamas slaugytojo darbo eigas arba EHR sistemas.

MedM yra pasaulinis „Connected Health Solutions“ ekspertas, leidžiantis rinkti duomenis iš daugiau nei 450 „Health IoT“ įrenginių, jutiklių ir nešiojamų įrenginių. Bendrovės apdovanojimus pelniusi MedM RPM platforma turi sklandų įrenginių ryšį, todėl tai yra lanksčiausias, stabiliausias sprendimas RPM teikėjams, medicinos prietaisų pardavėjams ir sistemų integratoriams.

11.11.2021

Kaip išvengti insulto?

Ankstyvoji insulto rizikos patikra gali išgelbėti jūsų gyvybę. Šios 7 gelbėjimo priemonės gali padėti išvengti insulto. Insulto prevencija turėtų prasidėti šiandien, neatidėti jos rytdienai. Apsaugokite save ir venkite insulto, nepaisant jūsų amžiaus ar šeimos istorijos. Negalite pakeisti metų ar pakeisti savo šeimos istorijos, tačiau yra daug kitų insulto rizikos veiksnių, kuriuos galite kontroliuoti – su sąlyga, kad juos žinote.

PSO apskaičiavo, kad per vienerius metus nuo širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip širdies priepuolis ar insultas, miršta daugiau nei 17,5 mln. Tačiau gera žinia ta, kad 80 % insultų galima išvengti. Žinios yra galia – jei žinote, kad tam tikras rizikos veiksnys sabotuoja jūsų sveikatą ir skatina didesnę insulto riziką, galite imtis veiksmų, kad sumažintumėte šios rizikos padarinius.
20.11.2021

„Rossmax sveikatos stotelė“ – „penki viename“.

Sveikatos stotelė sujungia kelis prietaisus viename ekrane. Kraujo spaudimo stebėjimas, SpO2 ir arterijų stebėjimas, gliukozės kiekio kraujyje stebėjimas, svorio ir kūno riebalų, taip pat temperatūros matavimai. „Sveikatos stotelę“ galima pastatyti vaistinėse ar kitose viešose vietose.

Sveikatos stotelė yra dviejų versijų ir standartiškai joje yra spausdintuvas bei kamera. Galima įsigyti NFC skaitytuvą, intelektualiųjų kortelių skaitytuvą ir brūkšninio kodo skaitytuvą. Su atspausdintu kvitu matavimų pabaigoje klientai gauna QR kodą su matavimo rezultatais bei aptarnavimo lango kontaktiniais duomenimis.

20.11.2021

”Penki viename” – visi Jūsų sveikatos duomenys vienoje APP programėlėje

Naudodami „Rossmax Healthstyle APP“ galite stebėti savo kraujo spaudimą, gliukozės kiekį kraujyje, SpO2, svorį ir temperatūrą tik vienoje programoje.

Rossmax produktai lengvai prijungiami per „Bluetooth“, o realaus laiko duomenų perdavimas pasiekiamas vos vieno mygtuko paspaudimu. Galite bendrinti diagramas ar duomenis su kitais.

18.11.2021

Karščiavimas – vienas iš COVID-19 simptomų

Be kosulio ir dusulio, visuomenės sveikatos institucijos įvardija „karščiavimą“ kaip vieną iš koronaviruso COVID-19 simptomų. Karščiavimas yra vienas iš organizmo gynybos mechanizmų.

Kai bakterijos ar virusai patenka į jūsų kūną ir sukelia jo veikimo sutrikimus, organizmas pradeda gynybą ir suaktyvėja jūsų imuninė sistema. Kai taip nutinka, centrinis smegenų nervas leidžia pakelti kūno viduje generuojamą šilumą. Toks aukštesnis temperatūros lygis padidina medžiagų apykaitą ir neleidžia daugintis patogeniniams veiksniams.

Be moderniausių kraujo spaudimo matuoklių, gliukozės kiekio kraujyje matuoklių, inhaliatorių, taip pat siūlome COVID-19 simptomams tikrinti skirtus matavimo gaminius, pvz., pulsoksimetrus. „Rossmax“ yra jūsų „visos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas“, skirtas stebėti ir gydyti pagrindines pasaulio lėtines ligas.

16.11.2020

Kontroliuokite visus matavimus

Naudodami „Rossmax Healthstyle APP“ programėle galite lengvai stebėti savo gliukozės kiekį kraujyje. Be to, Jūs taip pat galite valdyti svarbius matavimus, tokius kaip kraujo spaudimas, SpO2, svorio ir temperatūros rodmenys vienoje programėlėje, kuri skirta sveikatos kontrolei.

Rossmax produktai lengvai prijungiami per „Bluetooth“, o realaus laiko duomenų perdavimas pasiekiamas vos vieno mygtuko paspaudimu. Galite bendrinti diagramas ar duomenis su kitais.
14.11.2020

Kaip COVID-19 koreliuoja su lėtinėmis ligomis?

ŠIRDIES KRAUJAGYSLIŲ – labai svarbu kontroliuoti kraujo spaudimą gerai maitinantis, palaikant tinkamą kūno svorį, didinant fizinį aktyvumą ir valdant stresą. Primygtinai rekomenduojame stebėti ir sekti kraujo spaudimą namuose. Aukštas kraujo spaudimas yra dažniausia gretutinė liga pacientams, hospitalizuotiems dėl COVID-19.

DIABETAS – jei sergate cukriniu diabetu, jį kontroliuokite. Pirminiai tyrimai rodo, kad diabetas gali pabloginti COVID-19 pasekmes. Laikykitės gydytojo nurodymų reguliariai tikrinti cukraus kiekį kraujyje ir laikytis sveikos mitybos.

Be moderniausių kraujo spaudimo matuoklių, gliukozės kiekio kraujyje matuoklių, inhaliatorių, taip pat siūlome COVID-19 simptomams tikrinti skirtus matavimo gaminius, pvz., pulsoksimetrus. „Rossmax“ yra jūsų „visos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas“, skirtas stebėti ir gydyti pagrindines pasaulio lėtines ligas.

12.11.2020

COVID-19: simptomai

Jei esate didelėje COVID-19 rizikos kategorijoje arba esate namų karantine po teigiamo tyrimo atsakymo, verta užsisakyti pulsoksimetrą. Naujų koronaviruso atvejų skaičius kasdien auga. Taigi šiuo kritiniu metu privalome būti pasirūpinę savimi ir būti saugūs.

Atvejų daugėja, vis daugiau žmonių yra jautrūs tokiems terminams kaip „deguonies prisotinimas“ ir „pulsoksimetras“ COVID-19 infekcijos kontekste. COVID-19 sukeliantis virusas, vadinamas SARS-CoV-2, sukelia kvėpavimo takų ligą, kai pacientai dažnai skundžiasi dusuliu ir spaudimu krūtinėje, be karščiavimo, kosulio ir nuovargio bei kitų simptomų. Hemoglobinas yra kraujo baltymas, pernešantis deguonį į kūno ląsteles. Šis procesas yra labai svarbus norint užtikrinti tinkamą organų ir audinių funkcionavimą. Bet koks deguonies trūkumas gali turėti neigiamą poveikį įvairioms organų sistemoms, kurios palaiko normalią mūsų kūno veiklą. Jei priklausote didelės rizikos grupei (žmonės, sergantys cukriniu diabetu, hipertenzija, širdies ligomis ir kt.) arba esate namuose karantine po to, kai COVID-19 testas buvo teigiamas, būtų pravartu turėti pulsoksimetrą. Jei SpO2 lygis nukrenta žemiau 90 procentų, jums reikia hospitalizuotis ir įkvėpti daugiau deguonies. Hemoglobinas yra kraujo baltymas, pernešantis deguonį į kūno ląsteles. Šis procesas yra labai svarbus norint užtikrinti tinkamą organų ir audinių funkcionavimą. Bet koks deguonies trūkumas gali turėti neigiamą poveikį įvairioms organų sistemoms, kurios palaiko normalią mūsų kūno veiklą.
09.11.2020

COVID-19 gydymas

Rossmax atsiurbimo įrenginiai padeda COVID-19 pacientams, kuriems taikoma mechaninė ventiliacija, reguliariai siurbdami išskyras, nes virusas gali sukelti uždegiminius procesus plaučiuose.

Rossmax V7 atsiurbimo blokas idealiai tinka pacientams, kuriems yra tracheostomija, nedideliems chirurginiams tikslams ir pooperaciniam gydymui namuose ir ligoninėse. V7 turi didelės talpos įkraunamą ličio jonų bateriją. Didelio našumo siurblys užtikrina - 600 mmHg vakuumą ir 30 l/min srautą bei 25 l/min energijos taupymo režimu. Perpildymo vožtuvas ir antibakterinis filtras, neleidžianti skysčiams ir ore esantiems teršalams patekti į siurblį. Dėl didelio našumo ličio jonų akumuliatoriaus atsiurbimo įrenginiu galima naudotis 45 minutes įprastu režimu ir iki 60 minučių energijos taupymo režimu. Akumuliatoriaus būklės LED indikatorius leidžia V7 idealiai naudoti kelyje.
08.08.2020

NAUJASIS LANCETAS

Siekdami pagerinti įprastą cukraus kiekio kraujyje matavimų patogumą, lancetą patobulinome naujomis funkcijomis.

Naujas modernus patentuotas lancetas leidžia neskausmingai įdurti, nes sumažėja lanceto vibracijos. Patentuotas "apsauginis jungiklis ir lanceto išstūmimas" apsaugo nuo netyčinio lanceto suveikimo jį pakraunant. Naujasis aukštos kokybės dūrimo prietaisas yra modernesnis ir elegantiškesnis bei pelnęs keletą dizaino apdovanojimų.
05.11.2020

X9 "PARR PRO" KRAUJO SPAUDIMO MATUOKLIO ATNAUJINIMAS

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų kraujo spaudimo matuoklio X9 „PARR PRO“ programinė įranga bus atnaujinta. Su nauja programine įranga pridėjome „Bluetooth“ perdavimą matavimui, įskaitant automatinį ir auskultinį režimą. Atlikus šiuos pakeitimus, X9 BT galima naudoti su mūsų „Healthstyle APP“.

Šiuo žingsniu mes priartiname prie medicinos specialistų, kad jie galėtų valdyti savo kasdienius matavimus vienoje programėlėje. Be to, vartotojai vis dar turi mūsų naujausios „PARR PRO“ technologijos pranašumus, kurie nustato aritmiją reguliariai tikrinant kraujospūdį be jokių papildomų vartotojo įgūdžių ir gali užkirsti kelią širdies ligų ir insulto rizikai anksti nustačius prieširdžių virpėjimą, priešlaikinį susitraukimą, tachikardiją ir bradikardiją.
29.10.2020

KARŠTIS – matuokite temperatūrą kaip profesionalas

Termometras Rossmax HC700 matuoja temperatūrą vos per vieną sekundę, be jokio kontakto. Tai gali padaryti tik profesionalus įrenginys su unikalia technologija.

Bekontaktis termometras buvo išbandytas pirmaujančiose pasaulio klinikose pagal tarptautinius standartus. Šiuo profesionaliu prietaisu galite per kelias sekundes išmatuoti suaugusiųjų ir vaikų kūno temperatūrą, neliesdami žmogaus. Ir tai dar ne viskas. Taip pat paprastai ir patikimai galite nustatyti vonios vandens, pieno ar butelių temperatūrą. Bekontaktis termometras Rossmax HC700 su akustiniu karščio signalu yra reikalingas kiekvienam namų ūkiui.
27.10.2020

Laimei, prietaisas davė aliarmą

Tik mūsų X5 „PARR“ kraujospūdžio matuoklio dėka 55 metų Robertas Schäras tinkamu momentu pastebėjo, kad jam buvo prieširdžių virpėjimas.

„Metus laiko gydžiausi padidėjusį kraujo spaudimą ir vartojau vaistus nuo jo. Kadangi mano senas kraujo spaudimo matuoklis neveikė tinkamai, pakeičiau jį Rossmax X5 kraujospūdžio matuokliu su papildomu prieširdžių virpėjimo aptikimo režimu. Šios papildomos aliarmo funkcijos dėka galėjau aptikti prieširdžių virpėjimą atlikdamas kiekvieną matavimą. Todėl gydytojas nukreipė mane pas kardiologą. Po išsamaus tyrimo iš karto tapo aišku, kad man reikia rimtai gydytis vaistais nuo prieširdžių virpėjimo. Šią ligą pastebėjimo tik dėl naujos šio kraujo spaudimo matuoklio pavojaus funkcijos. Esu labai laimingas ir dėkingas, kad tai įvyko laiku. Pats prieširdžių virpėjimo nepajutau. Laimei, senasis matavimo prietaisas sugedo. Priešingu atveju gal būčiau to neatpažinęs pakankamai anksti. Visiems primygtinai patariu įsigyti kraujo spaudimo matuoklį su aliarmo funkcija, kuri ankstyvoje stadijoje aptinka prieširdžių virpėjimą. Tai gali išgelbėti gyvybę!
28.09.2020

virtual.MEDICA 2020

2020 m. lapkričio 16–19 d. dalyvausime virtual.MEDICA 2020. Šioje platformoje kiekvienas gali pamatyti naujausius mūsų pasiekimus virtualia forma iš bet kur.

„virtual.MEDICA“ vyks keturias dienas žinių perdavimo ir tinklų kūrimo naujuoju skaitmeniniu interaktyviu formatu, kuriame vis dar galėsite atrasti naujovių, palaikyti ryšius ir nuolat atnaujinti žinias. Visą informaciją apie virtual.MEDICA rasite paspaudę šią nuorodą.
10.09.2020

Z5 – "PARR" AUTOMATINIS BLUETOOTH KRAUJO SPAUDIMO MATUOKLIS

Naudodami naujausią 6-osios kartos kraujo spaudimo matuoklį „Z5“, galite išvengti širdies ligų ir insulto rizikos anksti aptikdami prieširdžių virpėjimą ir priešlaikinį susitraukimą vos vieno mygtuko matavimu. Dėl integruoto „Bluetooth“ galite lengvai prisijungti ir valdyti visus savo matavimus naudodami „Healthstyle APP“ programėle.

Z5 turi PARR technologiją, kuri nustato aritmiją reguliariai tikrinant kraujo spaudimą be jokių papildomų vartotojo įgūdžių, naudotojo sąveikos ar matavimo trukmės. Širdies sutrikimams reikia medicininės pagalbos, todėl ankstyva diagnozė yra nepaprastai svarbi. Be daugybės naujausių funkcijų ir technologijų, jame yra įkraunama ličio jonų baterija, kurią galima įkrauti įprastu C tipo USB laidu.
27.08.2020

Z1 – AUTOMATINIS KRAUJO SPAUDIMO MATUOKLIS

Didžiuojamės galėdami pranešti apie naują kraujo spaudimo matuoklį „Z1“ iš naujos 6-osios kartos. Naujos kartos kraujo spaudimo matuokliai tiekiami su naujausia optimizuota programine įranga ir C tipo USB prievadu maitinimui.

Šiame kraujo spaudimo matuoklyje įdiegta „Real Fuzzy“ technologija, kuri nustato idealų manžetės spaudimą pagal sistolinį kraujospūdį ir rankos dydį. Naudodami tokias funkcijas kaip manžetės aptikimas, judesių aptikimas, hipertenzijos rizikos indikacija, nereguliaraus širdies plakimo aptikimas, turite visas pagrindines funkcijas, skirtas tiksliai išmatuoti kraujospūdį. Rezultatai rodomi dideliame LCD ekrane ir gali būti saugomi vienoje iš 90 atmintinių.
16.08.2020

NL100 – INHALIATORIUS

Naujasis Rossmax NL100 inhaliatorius yra puikus kompanionas dėl savo kompaktiškų matmenų ir veiksmingo būdo valdyti ir gydyti kvėpavimo sutrikimus bet kur ir bet kada.

Purškimo greitis ≥ 0,20 ml/min ir pastovus smulkių dalelių dydis, NL100 yra optimalus naudoti gydant astmą, LOPL ir kitus kvėpavimo takų negalavimus, kai gydymo metu reikalingas aerozolinis vaistas. Tai suteikia visapusišką, veiksmingą ir patogią įprastų kvėpavimo takų ligų priežiūrą.
05.06.2020

PAŽANGI GDH-FAD TECHNOLOGIJA

Rossmax siūlo pažangiausias bandymo juosteles su GDH-FAD fermentais gliukozės kiekiui kraujyje matuoti. Palyginti su gliukozės oksidaze (GOD), GDH-FAD bandymo juostelės gali pašalinti trukdžius dėl deguonies svyravimų ir negliukozės cukraus, pvz., maltozės ir galaktozės, todėl galite gauti patikimiausius ir tiksliausius rezultatus.

GDH-FAD juostelė gali būti naudojama daugeliui kraujo mėginių, nuo kapiliarų iki arterijų, venų ir AST (Alternatyvios vietos tyrimas). Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, labai svarbu, kad jie galėtų tiksliai išmatuoti gliukozės kiekį kraujyje, o GDH-FAD yra naujausias sprendimas, pasižymintis didžiausiu tikslumu rinkoje.
10.05.2020

DIABETAS IR COVID-19

„Atsižvelgiant į tai, kad cukriniu diabetu sergantiems žmonėms yra daug didesnė mirties ir įvairių komplikacijų rizika, o specifinių vaistų nuo COVID-19 nėra, mūsų išvados rodo, kad gera gliukozės kiekio kraujyje kontrolė gali būti veiksmingas pagalbinis būdas pagerinti pacientų, sergančių COVID-19 būklę“, – nustatyta tyrime.

Pastebėta, kad žmonių, kurių cukraus kiekis kraujyje buvo gerai kontroliuojamas ir kurie sirgo COVID-19, mirė mažiau nei tie, kurių gliukozės kiekis kraujyje buvo blogai kontroliuojamas. Tuo tarpu tie, kuriems buvo gerai valdomas T2D, taip pat gavo mažiau medicininių intervencijų, įskaitant papildomą deguonį ir (arba) ventiliaciją, ir turėjo mažiau sveikatos komplikacijų.
14.04.2020

KARŠČIAVIMO VALDYMAS

Karščiavimas yra vienas iš organizmo gynybos mechanizmų. Kai bakterijos ar virusai patenka į jūsų kūną ir sukelia jo veikimo sutrikimus, organizmas pradeda gynybą ir suaktyvėja jūsų imuninė sistema. Kai taip nutinka, centrinis smegenų nervas leidžia pakelti kūno viduje generuojamą šilumą nuo paprastai pastovaus lygio.

Rossmax naujo tipo bekontaktis termometras HC700 BT užtikrina pastovų ir ilgesnį atstumą (10 cm) temperatūros matavimui be sąlyčio su oda. Visi matavimai gali būti lengvai saugomi mūsų APP.
07.04.2020

KVĖPAVIMO TAKŲ LIGOS

Kvėpavimo takų liga – tai medicininis terminas, apimantis patologines būkles, pažeidžiančias organus ir audinius, ir apimantis viršutinių kvėpavimo takų, trachėjos, bronchų, bronchiolių, alveolių, pleuros ir pleuros ertmės, nervų ir kvėpavimo raumenis. Kvėpavimo takų ligos svyruoja nuo lengvų ir savaime praeinančių, tokių kaip peršalimas, iki gyvybei pavojingų padarinių, tokių kaip bakterinė pneumonija, plaučių embolija, ūminė astma ir plaučių vėžys.

Mūsų VAT technologija leidžia vartotojams reguliuoti skirtingus purškimo greičio lygius nuo 0,08 iki 0,50 ml/min esant vienodam dalelių dydžiui. Purškimo greitį vartotojas gali reguliuoti labai paprastai, nekeisdamas dalių. Patentuotas reguliuojamas vožtuvas gali lengvai purkšti įvairaus klampumo vaistus pagal kiekvieno vartotojo sąlygas ir poreikius.
06.04.2020

DIABETAS

Cukrinis diabetas, paprastai žinomas kaip diabetas, yra medžiagų apykaitos sutrikimų grupė, kuriai būdingas ilgalaikis aukštas cukraus kiekis kraujyje.

Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje ilgainiui pažeidžia kraujagysles, todėl jose dažniau susidaro krešuliai. Kontroliuokite cukraus kiekį kraujyje. Reguliariai matuokite gliukozės kiekį kraujyje naudodami Rossmax kraujo gliukozės matuoklius. Norėdami sužinoti, kaip gydyti diabetą, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.
05.04.2020

PRIEŠIRDŽIŲ VIRPĖJIMAS

Prieširdžių virpėjimas (AFib) yra nereguliarus širdies plakimas, dėl kurio širdyje susidaro krešuliai. Tada tie krešuliai gali nukeliauti į smegenis ir sukelti insultą.

Prieširdžių virpėjimas beveik penkis kartus padidina insulto riziką, todėl į jį reikia žiūrėti labai rimtai. Sužinokite, ar sergate AFib, ir jei taip, kuo greičiau kreipkitės į gydytoją. Aptikti AFib / PC galite vienu kraujo spaudimo matavimu su Rossmax „PARR Technology“ kraujospūdžio matuokliais. Norėdami sužinoti, kaip gydyti prieširdžių virpėjimą, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.
04.04.2020

AUKŠTAS KRAUJO SPAUDIMAS

Aukštas kraujo spaudimas yra didžiulis veiksnys, padvigubinantis ar net keturis kartus padidinantis insulto riziką, jei jis nekontroliuojamas. Aukštas kraujo spaudimas yra didžiausias insulto rizikos veiksnys tiek vyrams, tiek moterims.

Kraujo spaudimo stebėjimas ir jei jis padidėjęs, jo gydymas, yra turbūt didžiausias skirtumas, kurį žmonės gali padaryti savo kraujagyslių sveikatai. Palaikykite normalų sistolinį 120-129 mmHg ir diastolinį 80-89 mmHg kraujospūdį. Reguliariai matuokite kraujospūdį naudodami Rossmax kraujospūdžio matuoklius ir stebėkite savo kraujospūdžio lygį. Norėdami sužinoti, kaip sumažinti kraujospūdžio vertes, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.
03.04.2020

PLAUČIŲ FUNKCIJOS IR KVĖPAVIMO SISTEMA

Dėl COVID-19 SpO2 paklausa labai auga. Klinikoje naudojamas SpO2 skirtas plaučių funkcijoms ir kvėpavimo sistemai stebėti. Kartu su kitais medicinos prietaisais jis gali nurodyti organizmo gyvybinių (gyvybę palaikančių) funkcijų būklę.

Šie matavimai atliekami siekiant padėti įvertinti bendrą žmogaus fizinę sveikatą, duoti užuominų apie galimas ligas ir parodyti sveikimo pažangą. Be to, pacientams, sergantiems COVID-19 ir kvėpavimo sutrikimu, hipoksemija ar šoku, nedelsiant suteikiama papildoma deguonies terapija, o tikslinis SpO2 > 94%.

COVID-19 yra pneumoniją sukeliantis virusas, kuriam reikalingas SpO2 prietaisas, kuris padėtų gydytojui nustatyti ligos eigą. Mažas deguonies kiekis kraujyje yra ženklas, kad kažkas negerai jūsų plaučiuose. Dėl blogos virusinės pneumonijos, panašios į COVID-19, šis lygis gali sumažėti. Hipoksija gali greitai išsivystyti ir pablogėti, todėl svarbu žinoti, kada kreiptis pagalbos. Naudodami pulsoksimetrą SpO2 galite sekti deguonies kiekį kraujyje (ir širdies susitraukimų dažnį).
02.04.2020

PATIKRINTI SAVO SVEIKATĄ NAMUOSE

„Rossmax“ vizija buvo nuo pat pradžių – teikti klientams visą medicinos prietaisų ir sprendimų paketą, kad žmonės galėtų tikrintis savo sveikatą namuose. Rossmax HOME CARE prietaisai skirstomi į 3 kategorijas – PREVENCIJA – STEBĖJIMAS – TERAPIJA.

Turėdamas visą produktų liniją, aprūpintą kliniškai patvirtintomis pažangiausiomis technologijomis, Rossmax yra vienintelis gamintojas pasaulyje, turintis savo gamyklas, siūlantis sprendimus dėl lėtinių ligų, tokių kaip hipertenzija, diabetas, kvėpavimo takų ligos ir nutukimas. Be to, mūsų nekontaktinis termometras per pastaruosius kelis mėnesius buvo labai paklausus ir buvo įrodyta, kad yra ypač patvarus, pasižymintis išskirtiniu tikslumu ir našumu. „Rossmax“ įkūrėjai niekada nepriėmė jokių kompromisų kokybės atžvilgiu ir būtent tai reiškia „Rossmax“. Tai palengvina kiekvieno gyvenimą ir daro jį sveikesnį! Kartu – norėtume prisidėti, kad šis pasaulis būtų sveikesnis. Rossmax – visapusis jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas!
15.03.2020

KAIP IŠSVENGTI INSULTO?

Ankstyvoji insulto rizikos patikra gali išgelbėti jūsų gyvybę. Šios 7 gelbėjimo priemonės gali padėti išvengti insulto. Insulto prevencija turėtų prasidėti šiandien, neatidėti jos rytdienai. Apsaugokite save ir venkite insulto, nepaisant jūsų amžiaus ar šeimos istorijos. Negalite pakeisti metų ar pakeisti savo šeimos istorijos, tačiau yra daug kitų insulto rizikos veiksnių, kuriuos galite kontroliuoti – su sąlyga, kad juos žinote.

PSO apskaičiavo, kad per vienerius metus nuo širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip širdies priepuolis ar insultas, miršta daugiau nei 17,5 mln. Tačiau gera žinia ta, kad 80 % insultų galima išvengti. Žinios yra galia – jei žinote, kad tam tikras rizikos veiksnys sabotuoja jūsų sveikatą ir skatina didesnę insulto riziką, galite imtis veiksmų, kad sumažintumėte šios rizikos padarinius.
28.08.2019

ROSSMAX HEALTHSTYLE APP PROGRAMĖLĖ

Naudodami „Rossmax Healthstyle APP“ programėlę galite stebėti savo kraujospūdį, gliukozės kiekį kraujyje, SpO2, svorį ir temperatūrą vienoje programoje.

Produktai yra lengvai prijungiami per „Bluetooth“, o duomenų perdavimas realiuoju laiku yra vos vienu spustelėjimu. „Rossmax Healthstyle APP“ suteikia jums aiškią jūsų sveikatos būklės apžvalgą bet kuriuo metu ir bet kur. Sinchronizuodami matavimus per „Bluetooth“ galite lengvai peržiūrėti penkių skirtingų „Rossmax“ produktų istoriją. APP leidžia bendrinti savo matavimus kitiems asmenims.
09.11.2018

HS200 – NAUJIAUSIA DIABETO PRIEŽIŪROS TECHNOLOGIJA

„Rossmax“ didžiuojasi galėdamas pristatyti pirmąją gliukozės kiekio kraujyje stebėjimo sistemą iš mūsų plataus asortimento. Mūsų gliukozės matuoklis su GDH-FAD technologija leidžia išmatuoti gliukozės kiekį plačiu HCT diapazonu.

Be moderniausių funkcijų, jame yra „Pažangioji GDH-FAD technologija“. GDH-FAD bandymo juostelės gali pašalinti trukdžius dėl deguonies svyravimų ir negliukozės cukraus, pvz., maltozės ir galaktozės, padidindamos gliukozės specifiškumą, pagerindamos reaktyvumą ir stabilumą.
02.11.2018

NC200 – NEŠIOJAMAS INHALIATORIUS

Naujasis Rossmax tinklinis inhaliatorius pagamintas naudojant patentuotą technologiją ir yra itin patogus bei efektyvus kvėpavimo takų gydymui.

Tinklinis inhaliatorius naudoja elektrą, kad vibruotų pjezo, kuris perneša skystas kompozicijas per mini apertūrinę plokštelę, kad išpurkštų labai smulkius aerozolinius vaistus. Dėl baterijos veikimo, nešiojamojo dizaino ir labai tylaus veikimo Rossmax tinkiniai inhaliatoriai yra patikimas kompanionas.
27.10.2018

RA600 - INFRAUDONŲJŲ AUSŲ TERMOMETRAS

Su naujais patentuotais „PLUG & SECURE“ zondo dangteliais, kurie yra labai patvarūs ir idealiai tinka daugkartiniam naudojimui, RA600 siūlo lengvą ir tikslų ausies temperatūros matavimą.

Naudodami 1" matavimo režimą ir 3" nuskaitymo režimą, užtikrinantį didžiausią tikslumą, kurį galima atlikti tiesiog paspaudus ir 3 sekundes palaikius paleidimo mygtuką ir švelniai sukant zondą ausies kanalo viduje, visada gausite tiksliausius matavimo rezultatus.
22.09.2018

NK1000 – 3IN1 KVĖPAVIMO RINKINYS

3IN1 kompresorinio inhaliatoriaus rinkinys apima nosies ploviklį, nosies aspiratorių, inhaliatorių ir gydo nosį ir apatinę plaučių periferiją.

Tai suteikia visapusišką, veiksmingą ir patogią visų kvėpavimo takų ligų priežiūrą. Nosies plovikliu galima valyti ir praplauti nosies ertmes bei palengvinti alerginius simptomus; nosies aspiratorius gali būti naudojamas nosies užgulimui palengvinti.
20.08.2018

S150 – RIEŠINIS KRAUJO SPAUDIMO MATUOKLIS

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad riešinio kraujo spaudimo matuoklio S150 programinė įranga bus atnaujinta. Su šiuo atnaujinimu taip pat bus įdiegta keletas naujų funkcijų.

Naujos funkcijos yra 4 barų hipertenzijos rizikos indikatorius, judėjimo aptikimas, paskutinių 3 rodmenų vidurkis ir dabar rodoma atminties seka. Be šios funkcijos, mes pagerinome matavimo diapazoną nuo 40-250 mmHg iki 30-260 mmHg.
09.07.2018

NW1 – NOSIES PURKŠTUVAS

NW1 gali būti derinamas su mūsų inhaliatoriais (NB500, NA100, NE100, NJ100, NB80, NB60, NI60, NH60) ir idealiai tinka nosies ertmėms ir nosies ertmėms plauti bei gydyti, kad išvalytų sekretą, gleives ir kenksmingas medžiagas bei palengvintų alerginius simptomus.

Nosies ploviklis pagamintas iš biologiškai suderinamų, nealergizuojančių medžiagų, jame nėra latekso ir BPA. Patogus ir švelnus prisilietimas dėl trijų pridedamų silikoninių nosies adapterių, kurie tinka bet kokio amžiaus žmonėms.
10.06.2017

PIRMASIS PASAULYJE ARTERIJŲ BŪKLĖS PATIKRINIMAS

ACT (arterijų patikrinimo technologija) apdoroja SpO2 signalus ir pagal gautą bangos formą nustato arterijos standumą (arterijų būklę).

Jis toliau klasifikuoja arterijų būklę į 6 lygius ir pateikia rezultatą intuityvioje grafinėje sąsajoje. Širdies ritmas, SpO2 ir arterijų būklė pasiekiami po ranka! Arterijos būklė rodo galimą šių ligų riziką: arteriosklerozė, periferinės kraujotakos sutrikimas, širdies ir kraujagyslių ligos.
05.04.2017

INSULTO IR ŠIRDIES LIGŲ PREVENCIJA

„Rossmax“ kraujospūdžio matuokliai su PARR technologija leidžia anksti aptikti, kad būtų galima išvengti insulto ir kitų širdies ligų, atliekant tik vieną matavimą.

Pulso aritmijos (PARR) technologija aptinka pulso aritmiją, įskaitant prieširdžių virpėjimą (AF, AFib), prieširdžių ir (arba) skilvelių priešlaikinius susitraukimus (PC), tachikardiją (TACH) ir bradikardiją (BRAD). Pulso aritmija gali būti susijusi su širdies sutrikimais bei yra reikalinga medicininė pagalba, todėl ankstyva diagnozė yra itin svarbi. PARR technologija nustato aritmiją reguliariai tikrinant kraujospūdį be jokių papildomų vartotojo įgūdžių, vartotojo sąveikos ir matavimo trukmės. Be kraujospūdžio nustatymo, PARR suteikiamas specifinis pulso aritmijos nustatymas.
Norite sužinoti daugiau?
Tiesiog aplankykite mus @