Skip to main content
  • kaip technologijų lyderis

    mes esame įsipareigoję užtikrinti
    klinikinius tyrimus ir jų patvirtinimus
  • kaip technologijų lyderis

    mes esame įsipareigoję užtikrinti
    klinikinius tyrimus ir jų patvirtinimus

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ

Širdies ir kraujagyslių ligos (CVD) dažniausiai pažeidžia širdį ir kraujagysles. Kitos glaimos pavojingos ligos širdies smūgis, infarktas, hipertenzija ir pan...

Arteriosklerozė

Arteriosklerozė yra arterijos sienelių sustorėjimas, sukietėjimas ir elastingumo praradimas. Šis procesas pamažu progresuodamas nebeleidžia kraujui patekti į vidaus organus ir audinius.

Karščiavimas

Karščiavimas yra vienas iš kūno savisaugos procesų. Kai bakterijos patenka į kūną ir pradeda jam kenkti, imuninė sistema pradeda vykdyti šią apsauginę funkciją, pakeldama kūno temperatūrą.

Diabetas

Cukrinis diabetas (CD), paprastai žinomas kaip diabetas, yra medžiagų apykaitos sutrikimų grupė, kuriai būdingas aukštas cukraus kiekis kraujyje ilgą laiką.

Kvėpavimas

Kvėpavimo takų ligos dažniausiai reiškia užkrečiamą virusinė viršutinių kvėpavimo takų (nosies ir gerklės) infekciją.

Unikalios technologijos

Aukščiausi kokybės standartai ir patikimi rezultatai klinikiniuose patikrinimuose

Nuo 1988 metų Rossmax yra pasišventęs technologijų lyderis visose verslo srityse. Kurdami didelę pridėtinę vertę savo klientams ir tenkindami jų specifinius poreikius, siūlome įvairias patentuotas technologijas. Rossmax užtikrina aukščiausius savo prietaisų kokybės standartus, ką įrodo sėkmingi klinikiniai patvirtinimai.

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ

Širdies ir kraujagyslių ligos (ŠKL) yra ligos, apimančios širdį ar kraujagysles. Širdies ir kraujagyslių ligos apima koronarinės arterijos ligas (angl. CAD), tokias kaip krūtinės angina ir miokardo infarktas (paprastai vadinamas širdies priepuoliu). Kitos CVD yra insultas, širdies nepakankamumas, hipertenzinė širdies liga, reumatinė širdies liga, kardiomiopatija, širdies aritmija, įgimta širdies liga, skydliaukės širdies liga, karditas, aortos aneurizmai ir daug daugiau.
Early detection of atrial fibrilation, premature contraction, trachyardia and bradcardia.
Automatic & Auscultatory measurement available
Detects and indicates whether the cuff is wrapped around the arm properly.
The “Movement Detector” helps reminding the user to remain still and is indicating any body movement during measurement.
Bright Backlight LCD
Jumbo size "XL" digit
Hypertension Risk Indication

Dėka ankstyvojo prieširdžių virpėjimo, ankstyvo susitraukimo, trachikardijos ir bradikardijos nustatymo išvenkite širdies ir kraujagyslių ligų ir insulto rizikos. Širdies sutrikimai reikalauja medicininio dėmesio, todėl ankstyva diagnozė yra pirmaeilės svarbos. PARR technologija nustato aritmiją reguliarių kraujo spaudimo tikrinimų metu be papildomų naudotojo įgūdžių, naudotojo įsikišimo ir matavimų ilgumo.

Prieširdžių virpėjimo nustatymas (AFib)

Viršutinės širdies kameros (atriumo) veikia nereguliariai (virpa) ir dažniausiai greitai vietoj to, kad veiktų efektyviai, stumia kraują į skilvelius. Ši būklė yra susijusi su didesne širdies krešulių, insulto, širdies sutrikimo ir kitų širdies komplikacijų rizika. Apie 10 % - 20 % pacientų, kurie kenčia nuo išeminio insulto taip pat kenčia nuo prieširdžių virpėjimo.

Priešlaikinio susitraukimo nustatymas (PC)

Tai papildomas, nestandartinis širdies plakimas generuojamas neįprastose širdies vietose, arba atriume (PAC) arba skilveliuose (PVC). Šis papildomas plakimas sutrikdo įprastą širdies ritmą, kartais sukeldamas palpitaciją (šokinėjantį plakimą) krūtinėje. Kartais pasikartojantis. Jei nesusijęs su stresu, toks plakimas yra daugelio širdies negalavimų simptomas, taip pat padidinantis išeminio insulto riziką.

Tachikardijos nustatymas (TACH)

Greitas širdies plakimas - sergantiems suaugusiems daugiau kaip 100 dūžių per minutę (BPM). Jei nėra sukeltas fizinio ar protinio streso, tai yra širdies ligų (koronarinės širdies ligos, hipertirozės, karščiavimo) indikatorius.

Bradikardijos nustatymas (BRAD)

Bradikardija tai lėtas širdies ritmas, suaugusiųjų širdies susitraukimų dažnis mažesnis nei 55 tvinksnių per minutę. Jei nėra sukeltas ištvermės treniruotės širdies adaptacijos, bradikardija gali būti susijus su daugybe širdies sutrikimų (elektrolitų pusiausvyros sutrikimo, medikamentų, vainikinių ir / arba širdies vožtuvų ligos).
PARR Technology has been developed in close partnership by the renowned German Forschungsinstitut für klinische Medizintechnik (FIMT)

Arteriosklerozė

Arteriosklerozė yra arterijų sienelių storėjimas, kietėjimas ir elastingumo praradimas. Šis procesas palaipsniui pradeda riboti kraujo patekimą į organus ir audinius ir gali sukelti rimtą pavojų sveikatai. kurį sukelia aterosklerozė, kuri yra specifinė aterosklerozės forma, kurią sukelia riebalinių plokštelių, cholesterolio ir kai kurių kitų medžiagų kaupimasis arterijoje sienos.

ACT (Arterijų patikros technologija) apdoroja SpO2 signalus ir nustato arterijos standumą (arterijos būklę), pagrįstą išvestine bangos forma. Toliau arterijos būklė klasifikuojama į 6 lygius ir pateikiamas rezultatas grafine sąsaja. Širdies susitraukimų dažniui, SpO2 ir arterijų būklės nustatymui reikalingas tik jūsų piršto galiukas!

Instant readings of artery condition
Shield Design against ambient light
Pulse Strength Indicator
Personal SpO2, Heart Rate, Memory Interval thresholds setting
Big 2.4” color TFT display with Backlight
Instant readings of SpO2, heart rate

Arterijų būklės nustatymas

Arterijų būklė parodo galimas šių ligų rizikas: arteriosklerozę, periferinės kraujotakos sutrikimus, širdies ir kraujagyslių ligas. Jūsų arterijų būklės stebėjimas su "Rossmax ACT" greičiau ir lengviau atpažįsta šiuos širdies žudikus.

Aterosklerozė

Aterosklerozė yra liga, kai arterijų sienelėse susidaro opėjančios plokštelės. Arterijomis yra pernešanamas deguonis ir kraujas jūsų širdžiai ir kitiems organams. Plokštelės susidaro iš riebalų, cholesterolio, kalcio ir kitų kraujyje esančių medžiagų.

Periferinių kraujagyslių liga (PVD)

Periferinės kraujagyslių ligos (PVD) yra kraujo apykaitos sutrikimas, dėl kurio kraujagyslės už širdies ir smegenų sienelės susiaurėja, užsiblokuoja arba spazmuoja. Tai gali įvykti arterijose ar venose. PVD dažniausiai sukelia skausmą ir nuovargį, dažnai kojose, ypač pratimų metu.

Širdies ir kraujagyslių liga

Širdies ir kraujagyslių ligos paprastai yra susijusios su susiaurėjusiomis arba užblokuotomis kraujagyslėmis, dėl kurių gali ištikti širdies smūgis, krūtinės skausmas (krūtinės angina) ar insultas. Kiti širdies sutrikimai, tokie, kurie gali paveikti jūsų širdies raumenis, vožtuvus ar ritmą, taip pat laikomi širdies ligomis.

Karščiavimas

Karščiavimas yra vienas iš organizmo gynybos mechanizmų. Kai bakterijos ar virusai patenka į jūsų kūną ir sukelia sutrikimus, organizmas pereina į gynybą ir imuninė sistema įjungiama. Kai taip atsitinka, smegenų centrinė sistema pakelia temperatūrą kūno viduje, aukščiau normalaus lygio. Šis aukštesnis temperatūros lygis padidina medžiagų apykaitą ir apsaugo nuo patogenų dauginimosi.
Multiple-Use
PLUG & SECURE Probe Cover
Highest accuracy by rotating in
3” Scanning Mode or 1” measurement
Backlight LCD
Clean the Probe Cover with alcohol after every use!

Patentuotas “ĮKIŠAMAS IR ĮTVIRTINAMAS” zondo gaubtas padeda lengvai ir tiksliai atlikti temperatūros matavimą. . Naudotojai gali lengvai įsitikinti, kad zondo gaubtas yra pritvirtintas ir prietaisas paruoštas naudojimui. Gerai suprojektuotas karštį izoliuojantis zondas gali užtikrinti tikslų, nuoseklų nuskaitymą ir trumpus intervalus tarp kiekvieno matavimo.

Nuolatinio ausies skanavimo režimas

Nuolatinio ausies skanavimo režimas naudojamas viso ausies kanalo apžiūrai ieškant aukščiausios nustatomos temperatūros. Paprastai paspauskite ir tris sekundes palaikykite paspaudę „start“ mygtuką, švelniai pasukite zondą ausies kanale aplink ir bus atliktas tiksliausias temperatūros išmatavimas.

Bekontakčio zondo gaubto dizainas

Prieš kiekvieną matavimą lengvai pakeičiamas naujas ausies zondo gaubtas, nepaliečiant zondo gaubto plėvelės, siekiant išvengti kryžminio užteršimo.

Diabetas

Cukrinis diabetas (CD), paprastai žinomas kaip diabetas, yra medžiagų apykaitos sutrikimų grupė, kuriai būdingas aukštas cukraus kiekis kraujyje ilgą laiką. Padidėjusio cukraus kiekio kraujyje simptomai yra dažnas šlapinimasis, padidėjęs troškulys ir padidėjęs alkis. Jei negydoma, diabetas gali sukelti daug komplikacijų. Ūminės komplikacijos gali būti diabetinė ketoacidozė, hiperosmolinė hiperglikeminė būsena ar mirtis. Rimtos ilgalaikės komplikacijos yra širdies ir kraujagyslių ligos, insultas, lėtinė inkstų liga, pėdų opos ir akių pažeidimai.

Pažangi GDH-FAD technologija

(Tinka plačiam diapazonui: 0-70%)
GDH-FAD bandymo juostelės gali pašalinti trukdžius dėl deguonies pokyčių ir ne gliukozės cukraus, pvz., maltozės ir galaktozės, ir taip gauti patikimiausius ir tiksliausius rezultatus.

Enzyme GDH-FAD GDH-PQQ GOD
Affected by Oxygen No No Yes
Affected by Galactose No Yes No
Affected by Maltose No Yes No
Auto Coding
Measures with Small Blood Sample
Stores up to 500 Results
5 seconds Fast Test Time
Alternative Site Testing Approved
7/14/30 Days Average for blood glucose patterns tracking

1 tipo diabetas

1 tipo cukriniam diabetui būdingas insuliną gaminančių beta ląstelių praradimas kasos salelėse, o tai lemia insulino trūkumą. Šis tipas gali būti toliau klasifikuojamas kaip imuninis arba idiopatinis. Dauguma 1 tipo diabeto yra imuninio pobūdžio, kai dėl T ląstelių sukelto autoimuninio priepuolio prarandamos beta ląstelės, taigi ir insulinas. Tai sukelia maždaug 10% cukrinio diabeto atvejų Šiaurės Amerikoje ir Europoje

2 tipo diabetas

2 tipo diabetui būdingas atsparumas insulinui, kuris gali būti derinamas su santykinai sumažėjusia insulino sekrecija. Manoma, kad nepakankamas kūno audinių atsakas į insuliną yra susijęs su insulino receptoriumi. Tačiau konkretūs trūkumai nežinomi. Cukrinio diabeto atvejai dėl žinomo defekto klasifikuojami atskirai. 2 tipo cukrinis diabetas yra labiausiai paplitęs cukrinio diabeto tipas.

Alternatyvios vietos testavimas (AST)

Rossmax Lancing Device suteikia jums alternatyvių vietų testavimą (su pasirenkamu dangteliu). Ši sistema suteikia jums galimybę išbandyti delną ir dilbį ir gauti lygiaverčius pirštų galiukų testo rezultatus. Fiziologiniai kraujotakos skirtumai tarp piršto ir kitų tyrimo vietų, pvz., dilbio ir delno, gali lemti gliukozės kiekio kraujyje matavimų skirtumus nuo kitų tyrimo vietų ir pirštų galiukų. Gliukozės kiekio kraujyje pokyčiai pirštų kraujo mėginiuose gali būti pastebėti anksčiau nei kraujo mėginiai iš dilbio ir kitų alternatyvių vietų. Tik atminkite: bet kada, kai norite būti tikri, kad gliukozės kiekis kraujyje yra tikslus ir atnaujintas, pasitikrinkite cukraus kiekį dar kartą piršto galiuke.

Kvėpavimas

Kvėpavimo takų liga yra medicininė sąvoka, apimanti patologines sąlygas, veikiančias organus ir audinius, galinčius sukelti dujų pasikeitimą aukštesniuose organuose, ir apima viršutinius kvėpavimo takus, trachėją, bronchus, bronchioles, alveoles, pleurą ir pleuros ertmę, nervus ir kvėpavimo raumenis. Kvėpavimo takų ligos gali būti nuo lengvo pobūdžio iki labai sunkių, pvz., nuo peršalimo iki gyvybei pavojingų ligų, tokių kaip bakterinė pneumonija, plaučių embolija, ūminė astma ir plaučių vėžys.

Trys viename kompresoriaus purkštuvo komplektas sujungia nosies plovimo aparatą ir nosies aspiratorių, gydo nosį, taip pat apatinį plaučių pakraštį. Šis prietaisas tai veiksminga ir patogi visų kvėpavimo takų priežiūra. Nosies ploviklis gali būti naudojamas nosies ertmėms valyti ir skalauti, taip pat palengvinti alerginius simptomus; nosies aspiratorius gali būti naudojamas nosies užgulimui palengvinti.

Compressor nebulizer
Nasal Washer
Nasal Aspirator
VA Technology

Reguliuojamo vožtuvo technologija

Reguliuojamas vožtuvas gali lengvai nustatyti skirtingus klampumo lygius pagal naudotojo būsenas ir poreikius. Ši technologija leidžia naudotojams reguliuoti skirtingo lygio purškimo normas, siekiančias 0.08 (uždaryta) / 0.50 (pilnai atidaryta) ml/min nekintant dalelių dydžiui. Inhaliavimo greitis gali lengvai dozuoti nekeičiant detalių.

Efektyvus kvėpavimas

Naujos technologijos naudojamos pagerinti astmos, LOPL ir kitų kvėpavimo ligų kontrolę ir gydymą. Inhaliatorinės sistemos suteikia galimybę pacientams efektyviai kontroliuoti ir gydyti kvėpavimo ligas bet kada ir bet kur.

Astma

Astma tampa akivaizdi dėl dažnų, spazminių kvėpavimo sutrikimų ir švokštimo. Kaip ir lėtinis bronchito atveju, oras nebegali laisvai praeiti bronchais – užeina dusulys. Bronchų gleivinė pabrinksta, iš bronchų sienelių dažnai išsiskiria tąsios gleivės, taigi kvėpavimo takai dar labiau susiaurėja. Kvėpavimo takai taip pat dažnai reaguoja į tam tikrus dirgiklius su raumenų spazmais, kuriuos sukelia alergenai, tokie kaip žiedadulkės ar namų dulkės, taip pat stresas ir aplinkos tarša.

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL) yra obstrukcinės plaučių ligos rūšis, kuriai būdingas ilgalaikis nepakankamas oro srautas. Pagrindiniai simptomai yra dusulys ir kosulys su skreplių gamyba. LOPL yra progresuojanti liga, tai reiškia, kad ji paprastai pablogėja laikui bėgant. Vis sunkesnės kasdienės veiklos, pvz., vaikščioti laiptais. Lėtinis bronchitas ir emfizema yra senesni terminai, vartojami įvairiems LOPL tipams.

APP FOR IOS & ANDROID

HEALTHSTYLE APP

Naudodami "Rossmax healthstyle APP" galite stebėti savo kraujospūdį, gliukozės kiekį kraujyje, SpO2, svorį ir temperatūrą tik vienoje programoje. Produktai yra lengvai prijungiami per „Bluetooth“, o duomenų perdavimas realiuoju laiku - vos vieno mygtuko paspaudimu. Galite bendrinti diagramas ar duomenis.

29 kitos Rossmax technologijos

Tam, kad stebėjimas ir gydymas būtų lengvesnis

Kraujospūdžio matuokliai
Ryto/vakaro vidurkio režimas
Išskirtinis ryto / vakaro vidurkio atminties režimas suteikia Jums daugiau variantų peržiūrėti savo matavimų istoriją, kartu su ryto / vakaro matavimo rodmenų vidurkiu. Jis apskaičiuoja ir rodo 7/14/21/28 dienų santykinius vidurkius bei ryto (AM) ir vakaro (PM) matavimus. Kraujo spaudimo informacija parodys, kaip Jūsų kraujospūdis kito per visą dieną. Matuoklis saugo 28 dienų ryto ir vakaro kiekvieno naudotojo vidurkius.
Auskultacijos ir automatinis perjungiamas režimas
Auskultacijos režime manžetė automatiškai pripučiama. Oro išleidimo metu Karotkovo garsas bus nustatytas stetoskopu ir žymekliu. Sistolinės ir diastolinės vertės bus parodytos prietaiso ekrane. Prietaisas gali būti naudojamas pilnai automatiniams matavimams.
Blutooth perdavimo technologija
Rossmax taip pat siūlo naujausią Bluetooth 4.0 duomenų perdavimo technologiją, patogesniam duomenų perdavimui į mobiliuosius įrenginius. Ši technologija leidžia atliktus matavimus siųsti į išmaniuosius įrenginius su integruotu Bluetooth gavikliu.
Manžetės nustatytymo technologija (CD)
Patikrina ir praneša ar manžetė ant žąsto uždėta teisingai.
Skaitmeninė Korotkovo technologija
Skaitmeninė Korotkovo technologija (DK) yra tradicinio Oscilometrinio metodo ir Korotkovo garso metodo kombinacija. Garsas fiksuojamas manžetėje įtaisytu mikrofonu. Išskirtinė DK technologija yra maksimaliai tiksli, kadangi naudoja spaudimą ir garsą. Matuoklis aprūpintas dvigubo jutiklio manžetės sistema. Įrodyta, kad askultacijos metodą naudojantis prietaisas turi daugiau potencialo atitikti aukso standartą nei prietaisai, naudojantys oscilometrinius metodus.
Skaitmeninis spaudimo matuoklis (Mandaus II)
Skirtingai nuo kitų matuoklių, Rossmax skaitmeninių matuoklių žymeklio funkcija užtikrina matavimo tikslumą. Skaitmeninis matuoklis gali įrašyti Korotkovo garsą sistolinio/diastolinio spaudimo matavimui ir tada kraujo spaudimas parodomas LCD ekrane, sumažinant klaidos dėl laiko skirtumo tikimybę. Skaitmeninis veikimas ir ekrano dizainas viename ekrane aiškiai parodo spaudimą, širdies ritmą ir išleidimo normą. Apšviečiamo ekrano dizainas yra patogus naudotojams, kai reikia apšvietimo. Be to, aiškus LCD ekranas yra patogesnis naudotojui ir yra atsparus smūgiams ir vandeniui.
Skaitmeninė Technologija
Šis prietaisas naudoja oscilometrinį metodą kraujospūdžiui nustatyti. Rankinis pūtimas iki tinkamo pripūtimo lygio, pūtimo metu. Išleidimo metu prietaisas nustatys slėgio svyravimų amplitudę, polinkio kampą ir pateiks jums sistolinį kraujospūdį, diastolinį kraujospūdį ir pulsą.
Hipertenzijos rizikos indikatorius
Nacionalinis aukšto kraujo spaudimo lavinimo programą koordinuojantis komitetas (JNC-7) sukūrė kraujo spaudimo standartą, klasifikuojanti kraujospūdžio diapazoną į 4 etapus. Šis įtaisas yra aprūpintas inovatyviu kraujospūdžio rizikos indikatoriumi, kuris vizualiai parodo gauto rezultato manomą rizikos lygį (prehipertenzija/1 lygio hipertenzija / 2 lygio hipertenzija) po kiekvieno matavimo.
Nereguliaraus širdies ritmo (IHB) detektorius
Prietaisas, aprūpintas aritmijos detektoriumi (IHB), leidžia žmonėms, turintiems nereguliarų širdies plakimą, gauti tikslius matavimo rezultatus ir įspėja vartotoją apie nereguliarų širdies plakimą matavimo metu. Aritmijos algoritmas automatiškai nustato, ar matavimas yra teisingas, ar jis turi būti pakartotas. Jei nereguliaraus širdies plakimo simbolis pasirodo dažnai, būtina kreiptis į gydytoją.
Judesio detektorius
Kūno judėjimo indikacija – “Judesio detektorius” primena vartotojui nejudėti ir matavimo metu nustatantis bet kokį kūno judesį. Nurodytas paveikslėlis pasirodo, kai tik nustatomas “kūno judesys” po kiekvieno matavimo. Toks detektorius padeda priminti vartotojams nejudėti matavimo proceso metu ir padidina matavimo tikslumą.
Mobili kalibravimo sistema
Dauguma reguliuojančių agentūrų siūlo prietaiso spaudimo rodmenų perkalibravimą pagal techninius reikalavimus; prietaisas perkalibruojamas gamintojo ar modernios įrangos dėka. Žinodami perkalibravimo svarbą prietaisams ir naudotojams, Rossmax 2 metus skyrė pirmosios pasaulyje mobilios kalibravimo sistemos sukūrimui. Paprasčiausiai prijunkite Rossmax prietaisą prie sistemos ir perkalibravimas bus atliktas per kelias sekundes.
Poilsio būklės detektorius
HEMODINAMINIO STABILUMO NUSTATYMAS (HSD) – eliminuoja visas galimas kraujospūdžio matavimo klaidas, sukeltas protinio ir fizinio streso ir padeda išvengti nereikalingų daugkartinių matavimų, norint apskaičiuoti kraujospūdžio vidurkį. Poilsio būsenos trūkumas, kuris nustatomas HSD technikos pagalba, yra dažniausia klaida kraujospūdžio diagnozėje. Kraujospūdžio rezultatai pasiekiami pakankamo poilsio būsenoje tam, kad gauti tinkamą medicininį paciento kraujospūdžio statuso įvertinimą.
"Real Fuzzy" technologija
"Real Fuzzy" technologija įvertindama sistolinį kraujospūdį ir rankos dydį užtikrina idealų spaudimą manžetėje. Vartotojams nebereikia patiems nustatyti manžetės pripūtimo lygio. Ši technologija leidžia sumažinti diskomfortą, kylantį dėl per aukšto slėgio lygio manžetėje, bei užkerta kelią netiksliems matavimo rezultatams, dažnai atsirandantiems dėl netinkamo manžetės pripūtimo.
"Smart Sense" technologija
"Smart Sense" technologijoje taikoma pažangiausia oro tiekimo ir išleidimo kontrolės sistema. Elektroninis oro išleidimo vožtuvas garantuoja švelnų oro išleidimą iš manžetės, leidžiantį prietaisui tiksliai nustatyti ir analizuoti pulso signalus. Ši technologija didina matavimo tikslumą ir leidžia tyliai ir efektyviai gauti ypač tikslius rodmenis.
Kalbėjimo funkcija
Pagal poreikį gali būti įjungta arba išjungta kalbėjimo funkcija. Prietaisas siūlo pilną garsinį vadovą nuo pradžios iki kol bus parodytas kraujospūdis.
Patvirtinimus
Patvirtinta ESH
Šis kraujospūdžio matuoklis atitiko Europos hipertenzijos draugijos kriterijus ir reikalavimus. Šis matuoklis atitinka Medicinos instrumentų pažangos asociacijos (AAMI) standartą.
BHS A/A klasė
Šis kraujospūdžio matuoklis gavo aukščiausią Britų hipertenzijos draugijos (BHS) įmanomą klasę (A/A). Šis matuoklis atitinka Medicinos instrumentų pažangos asociacijos (AAMI) standartą.
Pulsoksimetrai
Arterijų būklės nustatymas
Arterijų būklė parodo galimas šių ligų rizikas: arteriosklerozę, periferinės kraujotakos sutrikimus, širdies ir kraujagyslių ligas. Jūsų arterijų būklės stebėjimas su "Rossmax ACT" greičiau ir lengviau atpažįsta šiuos širdies žudikus.
Aukštas/Žemas SpO2 ir Val. Nustatymas
Priklausomai nuo poreikio, pvz. Kritinių situacijų stebėjimas, miegojimo rėžimas ir pan., galima nustatyti skirtingus SpO2 ir širdies ritmo vertinimo slenksčius. Taip pat galima nustatyti garsinį signalą, kad slaugytojas atkreiptų dėmesį į parametrus, kurie yra kritiniai.
Inhaliatoriai
Stabilus dalelių dydis
Efektyviam kvėpavimo ligų gydymui- vidutinis inhaliatoriaus su reguliuojamu vožtuvu VA išpurškiamų dalelių dydis yra 2,1 µm (MMAD) ir pasisavinimas (FPD) yra daugiau kaip 81%, patvirtintas specialaus inhaliatorių efektyvumą matuojančio prietaiso.
Tylus veikimas
Ko gero žemiausia dB vertė tarp visų kompresorinių inhaliatorių. Visi garsai ir vibracijos yra smarkiai sumažinami dėka unikalaus duslintuvo ir vibracijas absorbuojančio dizaino.
MESH Technologija
Portatyvus, tylus ir patogus – Rossmax Mesh nebulizer is built with state of the art technology. Tinklinis inhaliatorius naudoja elektrą vibruoti pjezo, kuris judina skystį per mini apertūros plokštę, kad sugeneruotų labai smulkius aerozolinius vaistus kvėpavimo ligų gydymui. Elementų veikimas, portatyvus dizainas ir labai tylus veikimas padaro Rossmax tinklinius inhaliatorius labai patogiais ir efektyviais.
Mini pompa
Sukurta specialiai mini inhaliatoriui, mini pompa yra inovatyvi naujovė mažam nešiojamam inhaliatoriui. Pompos dalys yra aukščiausios kokybės ir gaminamos Rossmax gamyklos Japonijoje. Specialiai suprojektuota ir pagaminta pompa yra sukurta ir pritaikyta būtent šio tipo inhaliatoriui, kas užtikrina didelį inhaliatoriaus funkcionlumą ir efektyvumą.
Reguliuojamo vožtuvo technologija
Reguliuojamas vožtuvas gali lengvai nustatyti skirtingus klampumo lygius pagal naudotojo būsenas ir poreikius. Ši technologija leidžia naudotojams reguliuoti skirtingo lygio purškimo normas, siekiančias 0.08 (uždaryta) / 0.50 (pilnai atidaryta) ml/min nekintant dalelių dydžiui. Inhaliavimo greitis gali lengvai dozuoti nekeičiant detalių.
Termometrai
Pažangi infraraudonųjų spindulių matavimo sistema
Nekontaktiniam temperatūros matavimui - pažangi infraraudonųjų spindulių matavimo technologija suteikia saugius, tikslius, patikimus ir higieniškus parodymus, matuojant kaktos ir aplinkos temperatūrą. Kaktos temperatūros parodymų paieškos lentelė apskaičiuojama ir sukuriama remiantis sistematine odos klinikinių duomenų statistika, kad palengvinti karščiavimą skirtingose aplinkose. Termometras temperatūrą išmatuoja per vieną sekundę 5 cm nuo kaktos, nepaliesdamas odos ir apsaugodamas nuo užkrėtimo.
Greita reakcija
1~60 sekundžių greitas matavimas su mirksinčiu skaitmeniniu ekranu ir Pyp-pyp garsu, primenančiu jums apie atliktą matavimą.
Telefoto temperatūros matavimas
Nekontaktiniam temperatūros matavimui – Rossmax ginklo tipo bekontaktis termometras išmatuoja kaktos temperatūrą 10 cm atstumu nekontaktuojant su oda.
Atsparumas vandeniui
Prietaisą ir zondą galima lengvai nuvalyti naudojant medvilnės šluostę ir alkoholį.
Norite sužinoti daugiau?
Tiesiog aplankykite mus @