Skip to main content

PAPILDOMA INFORMACIJA


Rossmax Swiss GmbH

Widnauerstrasse 1
CH - 9435 Heerbrugg
Switzerland

Phone: +41 71 544 43 25
E-mail:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Name of authorized representatives: Jürg Frei
Company registration number: CH-320.4.067.787-9
Tax No.:  CHE-115.954.682

Bank: St. Galler Kantonalbank, Auerstrasse 2, CH-9435 Heerbrugg
Account No.: 6101.8434.2001
Swift/BIC code: KBSGCH22
IBAN-Nr.: CH77 0078 1610 1843 4200 1
Dizainas ir plėtra
CHreativa Marketing GmbH
Turinys
Šios svetainės turinys buvo kruopščiai parengtas ir peržiūrėtas. Tačiau „Rossmax Swiss GmbH“ – toliau vadinama „Rossmax“ – negarantuoja pateiktos informacijos tikslumo, išsamumo ar kokybės arba jos atnaujintos. Atsakomybės reikalavimai Rossmax dėl materialinės ar neturtinės žalos, atsiradusios dėl siūlomos informacijos naudojimo ar nenaudojimo arba dėl netikslios ar neišsamios informacijos, iš esmės atmesti, jei nėra įrodomos Rossmax kaltės ar didelio neatsargumo. „Rossmax“ aiškiai pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti, taisyti ar ištrinti dalis svetainės ar viso pasiūlymo arba nutraukti publikavimą.

Išorinės nuorodos
Kai Rossmax pateikia tiesiogines ar netiesiogines nuorodas (t. y. nuorodas) į išorines svetaines, ji atsako tik tuo atveju, jei Rossmax tiksliai žino turinį ir jei techniškai įmanoma ir pagrįsta, kad jose yra neteisėto turinio, būtų užkirstas kelias naudojimui. „Rossmax“ aiškiai pareiškia, kad nuorodos įkeliant svetaines neturėjo neteisėto turinio. Tai neturi jokios įtakos esamam ar būsimam susietų svetainių dizainui ir aiškiai atsiriboja nuo bet kokių turinio pakeitimų, kurie buvo padaryti po to, kai buvo sukurtos nuorodos į tas svetaines.

„Rossmax“ neatsako už svetainių, kuriose pateikiamos nuorodos, ar jose esančių pasiūlymų, nuorodų ar skelbimų turinį, prieinamumą, teisingumą ar tikslumą. Ji neatsako už neteisėtą, neteisingą ar neišsamų turinį arba ypač už žalą, atsiradusią naudojant ar nenaudojant su nuorodomis susijusiose svetainėse pateiktą informaciją.

Autorių teisės
Visuose leidiniuose Rossmax stengiasi laikytis galiojančių autorių teisių. Jei, nepaisant to, autorių teisės bus pažeistos, Rossmax po pranešimo pašalins atitinkamą objektą iš publikacijos arba nurodys atitinkamas autorių teises. Visiems interneto pasiūlyme minimiems prekių pavadinimams ir prekių ženklams, kuriuos galimai saugo trečiosios šalys, be apribojimų taikomos prekių ženklų ir susijusių ženklų įstatymo nuostatos bei registruotų savininkų nuosavybės teisės. Vien tai, kad jie buvo paminėti, neturėtų reikšti, kad prekių ženklai nėra apsaugoti trečiųjų šalių teisių.

Rossmax turi išimtines autorių teises į pačios Rossmax turinį domene rossmax.com. Grafikos ar tekstų atkūrimas kituose elektroniniuose ar spausdintuose leidiniuose neleidžiamas be aiškaus Rossmax sutikimo.

Teisinis galiojimas
Šis atsakomybės atsisakymas turi būti laikomas interneto pasiūlymo, iš kurio buvote nukreiptas į šį puslapį, dalimi. Jei šio teksto dalys ar atskiros formuluotės neatitinka, nebeatitinka arba nevisiškai atitinka galiojančius įstatymus, tai neturi įtakos kitų dokumento dalių turiniui ar galiojimui.
Norite sužinoti daugiau?
Tiesiog aplankykite mus @